چهارشنبه 5 تير 1398 - 23 شوال 1440 - 26 ژوئن 2019
 سایت های مرتبط
آمار سايت
امروز : 162
ديروز : 202
ماه : 631
حجت الاسلام محمدی راد:عربستان به فکرتامین منافع آمریکاواسرائیل است

حجت الاسلام حمید محمدی راد در خطبه های نماز جمعه مراغه با بیان اینکه تجاوز سعودی‌ها به خاک یمن فتنه جدید علیه مسلمانان است، افزود: آتش فتنه‌ ای که توسط آمریکا در یمن و کشورهای دیگر منطقه افروخته شده دامن عربستان و صهیونیست‌ها را می گیرد.

وی با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی رهبر معظم انقلاب به نام دولت و ملت، همدلی و همزبانی اظهار داشت: تمام امید دشمن به ایجاد تفرقه و اختلاف است که با همدلی و همزبانی ملت و دولت، دشمن به هیچ عنوان نمی تواند در کشور فتنه ایجاد کند.

حجت الاسلام محمدی راد با تاکید بر اینکه همدلی و همزبانی از نیازهای اساسی کشور است، ادامه داد: همدلی و وحدت لازمه موفقیت در کارها و اهداف هر جامعه ای است و اعتماد متقابل دولت و ملت به هم و حمایت از یکدیگر در شرایط حساس و تاریخی کشور می تواند راه گشای بسیاری از مشکلات کشور باشد.

امام جمعه موقت شهرستان مراغه با بیان اینکه مسئولان با حمایت مردم باید تمام مصوبات را اجرا کنند و ملت نیز باید در مسیر اجرا با دولت هماهنگ باشد.

وی با اشاره به اینکه همدلی و همزبانی اقدام عملی است، گفت: باید حمایت از دولت به حرف و شعار محدود نشود و بلکه در عمل به طور واقع از دولت حمایت شود و دولت هم باید در عمل از خواست ملت اطاعت کند.

نوشته شده در   شنبه 8 فروردين 1394  ساعت  09   توسط   مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراغه
چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :
نام :
نام خانوادگی :
  ایمیل :
 
لطفا کد نمایش داده شده در تصویر را وارد نمایید
نظر خود را درباره این مطلب بیان بفرمائید