پنجشنبه 3 بهمن 1398 - 28 جمادى الأولى 1441 - 23 ژانویه 2020
 سایت های مرتبط
آمار سايت
امروز : 56
ديروز : 80
ماه : 352
آیت الله سید احمد خاتمی :خط ولایت و رهبری همواره توصیه مردم و مسئولان به یکدیگر بوده و در این راه با
آیت الله سید احمد خاتمی شامگاه سه شنبه در همایش گرامیداشت دهه کرامت در آستان مقدس امامزاده سید محمد (ع) مراغه افزود: تفرقه، تزلزل در مبانی، نارضایتی مردم از مسئولان و عدم تبعیت از ولایت مهم مترین خطر برای جامعه هستند.
وی ادامه داد: مسئولان کشوری باید در برابر توطئه های دشمنان، نسبت به مردم و دیگر مسئولان مهرآمیز سخن گفته و وحدت و انسجام خود را مورد اهتمام قرار دهند.
وی با بیان اینکه رهبری محور اتحاد امت اسلامی است اضافه کرد: خط ولایت و رهبری همواره توصیه مردم و مسئولان به یکدیگر بوده و در این راه باید گفتار و رفتارمان در مسیر ولایت باشد.
عضو مجمع مدرسین حوزه علمیه قم با تاکید بر لزوم ایستادگی مردم و مسئولان در برابر زیاده خواهی های دشمن و شیطنت های آمریکا گفت: تا زمانی که شیطنت های مقامات این کشور ادامه داشته باشد، بر مواضع خود استوار هستیم و شعارمان فقط مقاومت و ایستادگی خواهد بود.
آیت الله خاتمی افزود: استقلال، قدرت و عظمت ایران اسلامی و تداوم ارزش های اسلامی و انقلابی مدیون ولایت و رهبری بوده است.
وی با بیان اینکه رهبری و ولایت فقیه دلیل مشروعیت نظام اسلامی است ادامه داد: قوای سه گانه و مسئولان آن مشروعیت خود را در جامعه اسلامی از رهبری و تاییدات ایشان دارند.
وی با اشاره به خطرات و توطئه های دشمنان و بدخواهان نظام اسلامی در فضای مجازی برای ایجاد تزلزل در مبانی اسلامی و انقلابی اضافه کرد: برای صیانت از ارزش ها و آرمان های انقلاب اشلامی مراقب فرزندانمان در این فضاها باشیم تا دچار انحرافی نشوند.
وی با بیان اینکه نارضایتی مردم از مسئولان یکی از خطرات و آسیب های پیش روی جامعه اسلامی است گفت: ایجاد نارضایتی از سوی هر کس و مسئولی باشد و موجب عدم رضایت مردم را ففراهم سازد، بزرگترین خیانت به جامعه است.
وی افزود: هم اکنون ملت بزرگ ایران با وحدت خود حول محور ولایت و رهبری، بر حفظ نظام مقدس اسلامی و ایستادگی در برابر استکبار و بیگانگان وفادار بوده و بر این عهد ایستاده اند.
عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه نیز در این آیین گفت: همه آحاد مردم و مسئولان باید در محور ولایت و رهبری اتحاد داشته باشند.
آیت الله محمدتقی پورمحمدی افزود: تمامی مسئولان و روسای جمهور قبلی و فعلی برای آحاد ملت محترم بوده لیکن آنچه مهم بوده زیر خیمه ولایت بوده و گوش به فرامین رهبر معظم انقلاب به عنوان پرچم دار نظام اسلامی و نائب برحق امام زمان (عج) است.
وی ادامه داد: امروز نقشه های دشمنان برای تضعیف و ضربه زدن به کشور و نظام اسلامی و نیز ارزش های اسلامی و انقلابی به واسطه تدابیر و سخنان رهبر انقلاب نقش بر آب می شود.
نوشته شده در   چهارشنبه 11 مرداد 1396  ساعت  09   توسط   مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراغه
چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :
نام :
نام خانوادگی :
  ایمیل :
 
لطفا کد نمایش داده شده در تصویر را وارد نمایید
نظر خود را درباره این مطلب بیان بفرمائید