پنجشنبه 3 بهمن 1398 - 28 جمادى الأولى 1441 - 23 ژانویه 2020
 سایت های مرتبط
آمار سايت
امروز : 46
ديروز : 80
ماه : 342
رئیس تبلیغات اسلامی مراغه: نسل سوم انقلاب در حماسه 9 دی پایبندی به ولایت را نشان دادند
حجت الاسلام علی امیری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: جوانان بصیر و ولایتمدار ایران اسلامی در سال های اخیر نشان دادند که از نسل دفاع مقدس بوده و در راه صیانت از ارزش های اسلامی و انقلابی در صحنه حضور خواهند داشت.
وی ادامه داد: جوانان این مرز و بوم در حماسه 9 دی با حمایت از رهبری و ولایت فقیه دسیسه های دشمنان و فریب خوردگان داخلی آنان را نقش بر آب کردند.
وی اضافه کرد: نظام سلطه با طراحی ها و نقشه های چندین ساله خود، مزدوران فریب خورده و ساده لوح داخلی را پس از انتخابات 88 برای ضربه زدن به نظام اسلامی و تضعیف ولایت بسیج کرده بود زیرا که از اقتدار و نفوذ انقلاب اسلامی در منطقه هراس داشت.
وی با اشاره به وقایع تلخ سال 88 و زمینه های شکل گیری حماسه 9 دی گفت: هزینه هایی که بر اثر فریب خوردن عده ای در داخل با هدایت جریان های معاند خارجی و با طراحی استکبار و استعمار پیر بر نظام اسلامی وارد آمد، هزینه ای گزاف برای جامعه اسلامی بود.
حجت الاسلام امیری افزود: دشمن با وجود تلاش های خود برای فریب خواص و بدنه مردمی جامعه، با آگاهی و بصیرت آحاد مردم و حضور حماسی آنان در 9 دی سال 88 شکستی مفتضحانه خورد.
وی با تاکید بر لزوم پاسداشت این رویداد بزرگ سیاسی، فرهنگی و اجتماعی در تاریخ انقلاب اسلامی ادامه داد: بزرگداشت این حماسه بزرگ مردمی موجب ماندگاری فرهنگ اصیل اسلامی و انقلابی و نیز تقویت روحیه بصیرت و ولایتمداری در بین آحاد جامعه است.
وی اضافه کرد: تبیین ابعاد مختلف حماسه 9 دی با حضور گسترده آحاد مردم در سالگرد این رویداد عظیم تاریخی، برای جوانان و نسل های آینده ضروری است.
وی همچنین خواستار حضور گسترده و پرشور آحاد مردم در سالروز گرامیداشت حماسه 9 دی در این شهرستان شد.
نوشته شده در   يکشنبه 12 دي 1395  ساعت  12   توسط   مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراغه
چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :
نام :
نام خانوادگی :
  ایمیل :
 
لطفا کد نمایش داده شده در تصویر را وارد نمایید
نظر خود را درباره این مطلب بیان بفرمائید