پنجشنبه 3 بهمن 1398 - 28 جمادى الأولى 1441 - 23 ژانویه 2020
 سایت های مرتبط
آمار سايت
امروز : 53
ديروز : 80
ماه : 349
خطیب جمعه مراغه: مسئولان در قبال مشکلات معیشتی مردم احساس مسئولیت کنند
حجت الاسلام حمید محمدی راد در خطبه های نماز جمعه مراغه افزود: بر اساس تاکید رهبر انقلاب خطاب به مسئولان کشور، تمامی مدیران و مسئولان در سمت ها و سازمان های مختلف موظف به توجه بیشتر در رفع دغدغه های مردم هستند.
وی ادامه داد: دغدغه های معیشتی و مشکلات اقتصادی کنونی در جامعه در شان مردم ایران نبوده و این ملت باید با عزت، افتخار و رفاه بیشتر زندگی کنند.
وی با اشاره به رهنمودهای رهبر انقلاب در خصوص توجه به مشکلات جوانان اضافه کرد: اگر امروز به دلیل بی مسئولیتی مدیری، جوانی در جامعه از راه راست منحرف شده و به نظام و دولت بدبین شود، مسئولیت این امر با آن مسئول است.
حجت الاسلام محمدی راد گفت: تحقق ابعاد مختلف اقتصاد مقاومتی به گونه ای که در زندگانی آحاد جامعه تبلور یابد، رسالت و وظیفه مسئولان امر در جهت رشد و اعتلای کشور است.
وی افزود: مبارزه با استبداد و استکبار جهانی و زورگویی های آنان رسالت بزرگی است که بر عهده تمام آحاد مردم و مسئولان بوده و باید در این راه با قدرت تمام و با تکیه بر دیپلماسی فعال در دنیا در برابر زیاده خواهی های دشمنان ایستادگی کرد.
وی ادامه داد: اجرای حرکت های جهادی به عنوان یکی از محورها و تدابیر رهبر انقلاب در عرصه های علمی و فرهنگی در راستای رشد و تعالی همه جانبه کشور ضروری است.
خطیب جمعه مراغه با اشاره به سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی گفت: این نهاد مقدس با فرمان امام راحل (ره) در راستای تکریم از خانواده های معظم شهدا و جانبازان این مرز و بوم تاسیس شد و تاکنون خدمات بسیاری را به این خانواده ها انجام داده است.
حجت الاسلام محمدی راد اضافه کرد: شهدا و خانواده های آنان به عنوان ولی نعتمان این ملت، حق بزرگی بر گردن تمام آحاد جامعه دارند و تکریم و تجلیل از این خانواده ها ضروری است.
نوشته شده در   شنبه 21 اسفند 1395  ساعت  08   توسط   مدیر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان مراغه
چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :
نام :
نام خانوادگی :
  ایمیل :
 
لطفا کد نمایش داده شده در تصویر را وارد نمایید
نظر خود را درباره این مطلب بیان بفرمائید