پنجشنبه 3 بهمن 1398 - 28 جمادى الأولى 1441 - 23 ژانویه 2020
 سایت های مرتبط
آمار سايت
امروز : 47
ديروز : 80
ماه : 343
 آرشیوخانواده و زندگي

کلمه کلیدی
:
 از
 تا 


تأثیر بازی‌های رایانه‌ای بر ذهن/ ضعف پژوهش را جدی بگیریم(450)
مدیر مرکز تحقیقات علوم اعصاب دانشگاه بقیه الله با تشریح تأثیرات برخی بازی‌های رایانه‌ای بر ذهن گیمرها، بر لزوم توجه بیشتر به تحقیقات دانشگاهی در این حوزه تأکید کرد.
دوشنبه 2 مرداد 1396
خانواده‌های ایرانی اسباب‌بازی‌های مهارتی آموزشی را نمی‌شناسند(447)
یک کارشناس اسباب بازی معتقد است نگاه نادرست خانواده‌ها به اسباب‌بازی سبب می‌شود ارزش‌های آتی کشور در حوزه نیروی انسانی تامین نشود.
دوشنبه 2 مرداد 1396
عمو پورنگ: نمی‌خواهم حس کودکی‌ام را فراموش کنم/ دلم بشکند، قهر می‌کنم/ تا زمانی که تکراری نشوم می‌ما(594)
داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) گفت: فضای مجازی را در کمبود تولید آثار کودک دخیل نمی‌دانم و معتقدم مهجور بودن بچه‌ها باعث شده که کمتر به آنها اهمیت داده شود. در گذشته از جشنواره‌های فیلم کودک گرفته تا ... بیشتر به بچه‌ها اهمیت می‌دادیم.
چهارشنبه 6 ارديبهشت 1396
عید ایرانی با کالای ایرانی/ خرید کالای وطنی، پاسداشت تلاش تولیدکننده ایرانی(528)
خرید کالای ایرانی به عنوان بخشی از راهبرد و سیاست های اقتصاد مقاومتی، رونق بخش تولید و اشتغال و نیز ارج نهادن به تلاش و غرور جوانان و نیروی انسانی کشورمان در مسیر رشد و پویایی جامعه اسلامی است.
شنبه 21 اسفند 1395
نقش خانه درسبک‌زندگی ایرانی-اسلامی نوای روضه در خانه‌هایی از جنس خاطره/زندگی در آپارتمان‌ها محبوس ش(639)
قم- سبک و سیاق زندگی گذشته و امروز و تغییر معماری خانه‌ها در استان قم آن‌چنان دارای تفاوت فاحشی شده که این تفاوت‌ها در همه زمینه‌ها حتی در سبک و سیاق عزاداری‌ها هم قابل‌مشاهده است.
شنبه 6 آذر 1395
چگونه می‌توان «ننه قمر» را جایگزین «باربی» کرد؟(669)
تولید نوشت افزار ایرانی- اسلامی، اگرچه خوشایند است و باید مورد حمایت قرار گیرد اما تا فیلم و پویانمایی ساخته نشود، هیچ اتفاق خاصی نمی‌افتد و «ننه قمر» جایگزین «باربی» نمی‌شود
پنجشنبه 11 شهريور 1395
ویژگیهای یک فرد شاد را بشناسید(608)
ممکن است، یک نفر با دیدن مادربزرگش بنشیند، شادی را تجربه می کند. یک نفر دیگر با سفر رفتن دنبال شادی می گردد و دیگری با دانه دادن به پرنده ها شاد می شود. آدم های شاد همین طوری و خود به خود شاد نیستند. آن ها مدام دنبال شادی هستند. آن ها اول خودشان را می شناسند و اینکه می دانند چه چیزی باعث شادی شان می شود.
دوشنبه 11 مرداد 1395
با میل شدید همسرم به چک کردن موبایل، چه کنم؟(540)
همسرتان چنان مشتاقانه و پیگیرانه، موبایل خود را چک می کند که با وجود مشاجره و بحث هایی که داشته اید، باز هم تمایل به چک کردن دارد. این کار دلایل متعددی می تواند داشته باشد و گاهی از یک عادت سرچشمه می گیرد. اما چه باید چه باید کرد؟
دوشنبه 11 مرداد 1395
روزتان را با مصرف نوشیدنی های انرژی زای طبیعی آغاز نمایید(557)
به گفته کارشناسان، نوشیدن برخی نوشیدنی ها به شما کمک می کند تا در تمام طول روز پرانرژی باشید.
دوشنبه 11 مرداد 1395
اگزالات؛ عامل ایجاد درد و سنگ کلیه(493)
اسفناج، توت فرنگی، لوبیا سبز، تمشک و یا کرفس از نظر ارزش تغذیه ای فراوان مورد تائید همگان هستند اما از طرفی این مواد غذایی دارای جنبه منفی نیز می باشند. این ها با همه ی اثرات مفیدی که در سلامتی دارند، به دلیل «اگزالات» می توانند سبب ایجاد سنگ کلیه و بروز درد در افراد شوند.
دوشنبه 11 مرداد 1395
12345